2011 Calendari Curses Ski Munt 2011 www.izard.cat Centre Excursionista de Lleida Webs
Classif Final Copa FEEC de Cronoescalades

Classif Final Copa Petits Pirineus

Classif Final Copa Catalana

Classif Final Copa Espanya

         
   
29/03/2011   http://www.nomesneu.com/ http://skimocat.blogspot.com/  www.esquidemuntanya.com http://www.skimo.org/  http://www.ismf-ski.org/ www.feec.org/      www.fedme.es/
   
Data Classificacions Nom Lloc Entitat Org Tipus Concepte Web/TelŔfon
diumenge, 9 / gener / 2011 classificacions  XXIII Traša Catalana Les Angles SMCerdanya-Capcir Ind  Open's FEEC http://sm.cc.free.fr
8 i 9 gener 2011   Pelvoux Ski Alp Race ISMF Ecrins (Fr) ISMF Ind+Sprint ISMF World Cup + Youth http://www.ismf-ski.org
dissabte, 15 / gener / 2011 anulada Relleus Espot Espot - Pallars SobirÓ CEPobla Segur Equipsx3 Open's FEEC + Camp Spain Relleus  
diumenge, 16 / gener / 2011 classificacions II CronoEscalada Espot Ind CopaCronosFEEC + Camp Spain Cronos   
22 i 23 gener 2011 Derby 3000 Gavarni (Fr) Tarbes AmitiŔ Nature Ind+Sprint ISMF World Cup + Youth www.derby3000.fr
dissabte, 22 / gener / 2011 V Carrera Social de Relevos Puerto de Navacerrada RSEA Pe˝alara Equipos x 3 Carrera social  
dissabte, 22 / gener / 2011  classificacions Era Pujada Dossau vesprada Baqueira-Beret C.Exc.Aran Ind Copa CronosFEEC + CopAran http://cronoski.blogspot.com/
diumenge, 23 / gener / 2011   Ciaspolada nel Port del Comte La Pedra i Coma CExcLleida Raquetes Euro Cup Ciaspolada http://www.cel.cat/
dissabte, 29 / gener / 2011 Open AltiToy Tourmalet CVascoCamping + ClubAltitoy Equips Copa Spain+ Camp EuskoEq +CopEusko www.altitoy.com
diumenge, 30 / gener / 2011 classificacions Luz - Ardiden
divendres, 4 / febrer / 2011   CronoEscalada "Rastes de Boi" Pont de la Ribera C.Exc.Alta Ribagorša Ind Popular's FEEC - Festival Hivernal Vall de BoÝ orioldetaull@hotmail.com
diumenge, 6 / febrer / 2011 classificacions 30 Challange Luixˇ Haute Montagne Bourg d'Oueil - Luixˇ (Fr) Luixˇ HM Ind Petits Pirineus+CopAran+Camp Eusk Ind+ CopEusko http://lhm31.free.fr/
diumenge, 6 / febrer / 2011   TransCavallo Tambre - Alpago (It)   Ind ISMF World Cup + Youth  
diumenge, 13 / febrer / 2011 classificacions Font Blanca ArcalÝs (And) F.And.Munt Ind Camp Spain Ind + Open's FEEC www.fam.ad
17 al 25 febrer 2011 classificacions WORLD CHAMPIONSHIPS 2011 ValCellina Claut (Dolomiti-It) FISI TOT WORLDCHAMPIONSSHIPS ISMF 2011 http://www.transclautana.it
diumenge, 20 / febrer / 2011 classificacions  Traša Muga   UEUrgellenca Equips Campionat de Catalunya Equips + Copa Catalana http://www.ueu.cat/
dissabte, 26 / febrer / 2011  no Gran Premi Int - CronoNiu La Molina La Molina A.E.Muntanya Ind CopaCronosFEEC www.aemuntanya.net
no IV Campionat Cat Relleus Equipsx3 Open's FEEC
diumenge, 27 / febrer / 2011   Travesia Valle del Aragon Kandanxu Adecom/Arbitros Equips Copa Aragon + Camp Aragon Equipos http://www.carrerasadecom.es/
diumenge, 6 / marš / 2011  classificacions  XII PocaTraša N˙ria C.Exc.Olot Equips Copa Catalana www.ceolot.cat
diumenge, 6 / marš / 2011   Trofeu Marmotta Val Martello (It)   Ind ISMF World Cup http://www.marmotta-trophy.it
dissabte, 12 / marš / 2011 Jennerstier Berschtesgaden (Ge) Ind ISMF Homologated + Youth  
dissabte, 12 / marš / 2011 El Gran Nord al Montarto Montarto (Aran) Marmot & Nacho M Equips 2000 mts desnivell alta muntanya www.lacentralderefugis.com
dissabte, 12 / marš / 2011  classificacions VI Cronoescalada Granvalira  Grand Valira-Soldeu El Tarter Soldeu Ski Club Ind CopaCronosFEEC www.sec.ad
diumenge, 13 / marš / 2011   XXXIII Travessa Ransol-EL Serrat  La Serrera Soldeu Ski Club Ind Open's FEEC www.sec.ad
diumenge, 13 / marš / 2011 classificacions Formigal Formigal C.M.Pirineos Ind Cop Spain CopEusko  
17 al 20 marš 2011   XXVI Pierra Menta Beaufort Arŕches-Beaufort Equips Aquests no cal que siguin res !!!!! Son ELLS !!!!! www.pierramenta.com/
19 al 20 marš 2011 classificacions Pierra Menta Jeune
dissabte, 19 / marš / 2011   Cronoescalada Popular la Lluna N˙ria CEC-Vall de Nuria. Ind Popular's FEEC http://www.valldenuria.com
diumenge, 27 / marš / 2011 classificacions Alt Pallars - Certescan Tavescan Cientifics Matarˇ Equips Camp Spain Equips + Copa Catalana  
diumenge, 27 / marš / 2011   XXXIII Travesia Altos Pirineos Panticosa Pe˝a Guara Equips Copa Aragon    
2 I 3 ABRIL 2011 36 Trofeo Andres de Regil-BBK Pics Europa Club COBI  Equips Camp Eusko Crono + CopEusko WWW.TRAVESIAREGIL.COM
diumenge, 3 / abril / 2011 classificacions XLVII Travessa UEC "Bassiero" Gerber UEC Barna Equips Copa Catalana www.uecbarcelona.org
dissabte, 9 / abril / 2011   SPRINT JOVE Vaqueira-Orri CEVA d'Aran +C.Exc.Aran Ind Petits Pirineus www.izard.cat
diumenge, 10 / abril / 2011 classificacions Open Int 54Ŕ Ral.li del CEC Conangles CEC  Equips Copa Catalana + Petits Pirineus + CopAran www.cec.cat/competicions/
dissabte, 16 / abril / 2011   II Open Maladetes Ski Munt Hospital de Benasc A.D.Llanos del Hospital Ind Popular's FEEC www.fundacion-hospital-benasque.org/
diumenge, 17 / abril / 2011   Memorial Piotr Malinowskiego Zakopane (Po)   Ind ISMF World Cup (Final) http://www.jsmc.jp/
divendres, 22 / abril / 2011   IV Duatlo Blanca "Open CEVA" Beret CEVA d'Aran Ind CopAran+Popular's FEEC: SkiMunt: 2x200 mts+Slalom Gegant: 20 portes http://www.clubceva.org
dissabte, 30 / abril / 2011   Trofeo Mezzalama Vall d'Aosta   Trio   http://www.trofeomezzalama.org
dissabte, 11 / juny / 2011   CUITA EL SOL al Monteixo └REU (Pallars) C.Exc.Lleida Ind La millor cursa del mon d'estiu a peu http://www.cel.cat/
dissabte, 2 / juliol / 2011   WIAR - Raid FemenÝ La Cerdanya Emma Roca - CEC Equips A peu, orientaciˇ, BTT, escalada, etc. http://www.raidwiar.com/